Ženy

Ženy sbíraly cenné zkušenosti

Kanonýři Josefov - BK Napos Vysoká nad Labem 43:75 (9:18 20:37 35:58)

Východočeská liga žen se nám rozběhla prvním domácím zápasem s Vysokou nad Labem. V první části byla znát naše střelecká impotence a respekt, čehož soupeř dokázal využít (důraz, útočný doskok). Ve druhé čtvrtině se nám podařilo s favoritem držet krok, bohužel jsme udělali pár laciných chyb v obraně a poločasové vedení soupeře 37-20. Bylo zasloužené. Po změně stran jsme hráli nejlepší pasáž utkání, kdy jsme byli rovnocenným soupeřem ve všech aspektech, bohužel se nám nepodařilo dostat skóre pod 20 bodů a zápas zdramatizovat. Ve čtvrté čtvtině dostali na hrišti prostor všechny hráčky a konečné skóre 43-75 můžeme považovat za přívětivé. Utkání nám ukázalo MNOHO aspektů, na kterých musíme zapracovat. Za 14 dní nás čeká dvojička Pardubic, kde se skutečně ukáže, jak na tom jsme a v jakých patrech VČL Žen se budeme chtít pohybovat. Na závěr bych chtěl holky pochválit za dnešní výkon v tak úzké rotaci.

Nejlepší střelkyně: Králíková 17 (1 trojka), Lelkes 14 (2 trojky), Novotná N. 9 (1 trojka)